Gledaš vijesti iz kategorije: Sport

Hajduk pobjedio u derbiju

U derbiju 28. kola Prve HNL Hajduk je na Poljudu pogotkom Tudora (4') svladao Dinamo 1-0 (1-0).

Omišanin Josip Kolobarić pobjednik Nikeovog turnira Most Wanted

Ovaj 18-godišnjak iz Omiša pobjednik je natjecanja Nike Most Wanted, koji traži i odabire talenata diljem svijeta, te je proglašen najboljom mladom nogometnom nadom u Hrvatskoj.

1. polufinalna utakmica Hrvatskog nogometnog kupa:Hajduk - Dinamo 0:2

U prvoj utakmici polufinala kupa Hajduk je na Poljudu poražen od Dinama

Premier liga na Gripama: Dalmacija - Slavonija!

Najbolji boksači Dalmacije i Slavonije će se u subotu (12. ožujka 2016.) predstaviti publicna splitskim Gripama u novoosnovanoj Premier ligi .

Sudjelujte na humanitarnoj trci „Da ti zdravje mogu dati ja bi trka ne bi staja“

Ova humanitarna trka se organizira u sklopu splitskog polumaratona na kojem sudjeluje 1500 trkača.

Lucija Zaninović zlatna na G2 turniru u Ujedinjenim Arapskim Emiratima

Lucija je pored zlatnog odličja osvojila i 20 bodova na olimpijskoj ljestvici do 49 kilograma

Nike Most Wanted - jedinstvena prilika za mlade nogometne nade

Mladi igrači imaju priliku postati hrvatski Nike Most Wanted nogometaš.

Seniori TKD Marjan drugi,a seniorke treće na Europskom klupskom prvenstvu

Seniori taekwondo kluba Marjan vraćaju se s turske turneje s novih sedam odličja i tri pehara.

Hajduk protiv Dinama u polufinalu Kupa!

Prva utakmica je na rasporedu 16. ožujka.

Održane prve ovogodišnje Spartanske igre

Sljedeće igre su 12.03.2016. godine.

FC Split Tommy prvakinje Hrvatske

Osim naslova prvaka, dobile su i nagradu za fair-play.

Pobjeda za 105. rođendan !!!

Velika fešta Hajdukovog 105. rođendana završila je pobjedom na Poljudu.

Sretan 105. rođendan Hajduče!

Predstavljanje "Škrapinga" u Splitu

Škraping je jedinstvena internacionalna treking utrka po oštrom otočkom kamenju.