Doživite jedinstveno putovanje na Mars
. Svakog posjetitelja koji na kratko otputuje na Mars, očekuje poklon!
. Svakog posjetitelja koji na kratko otputuje na Mars, očekuje poklon!
Večeras, 6. prosinca, stiže dugoočekivana božićna komedija „Sve najbolje“ s Ksenijom Marinković, Ozrenom Grabarićem, Goranom Navojcem, Bogdanom Diklićem i poznatom mezzosopranisticom Renatom Pokupić u glavnim ulogama.
Cabaret Splićanke je omnibus od pet ispovjednih priča Splićanki ispričanih u maniri stand up komedije s pratećom pjesmom i glamuroznom plesnom točkom u koreografiji svjetski poznatog Lea Mujića.
Izložbeni fotografski projekt "Hrvatski svjetionici" započeo je suradnjom Društva Plovput doo i Fotokluba Split.
Bend danas uživa zvjezdani status na europskoj alternativnoj sceni, stečen brojnim turnejama i nastupima na vodećim europskim festivalima, pa čak i diljem Rusije i Kine.
Na impresivan i uvjerljiv način ragbijaši Nade stigli su do još jednog vrlo vrijednog trofeja.
S programom se kreće već večeras, (30.11.), s početkom u 20 sati, kada će se prikazati poljski dokumentarac "Šest stupnjeva", film inspiriran Milgramovom teorijom o "šest stupnjeva odvojenosti"
U petak 02.12. klub Kameleon sprema glazbeno putovanje u najbolje dane klupskog života – legendarni Studio 54
Tradicionalna akcija A DI SI TI?! održat će se u subotu, 10.12.2016. godine u Splitu.
Svi donatori iznosa od 1911 kn dobivaju priliku i glasovati za dizajn Hajdukovog dresa s njihovim imenima.