Hajduk remizirao s Lokomotivom na Poljudu

U 10. kolu 1.HNL  Hajduk i Lokomotiva su na Poljudu  pred 6,500 gledatelja odigrali 2-2. Strijelci: 0-1 Krstanović (65), 1-1 Almeida (73), 2-1 Almeida (90), 2-2 Capan (90+2).

Gosti su poveli golom Ivana Krstanovića u 65. minuti, a Carrillo je odmah uveo najnovije pojačanje, Portugalca Hugu Almeidu koji je nedugo nakon što je ušao izjednačio u 73. minuti. Portugalac u 90. minuti opet pogađa mrežu gostiju za potpuni preokret. I kada se činilo da će Hajduk upisati nova tri boda, Luka Capan je u drugoj minuti sudačke nadoknade postigao pogodak za konačan rezultat 2:2.

Prije početka susreta gledatelji na Poljudu pljeskom su pozdravili Dinu Levačić, članicu kluba daljinskog plivanja Split, prvu Hrvaticu koja je preplivala La Manche.

Predsjednik Uprave Hajduka Ivan Kos, uručio je Dini dres sa brojem 96 (godište njenog rođenja), klupski šal i knjigu ''Sve Hajdukove titule i kupovi'', a Dina je Klubu poklonila kapicu s kojom na glavi je preplivala La Manche.