RK Ljubljana- Ljubljana    -   RK Nada - Split    21:30  ( 7:13)
Igralište: Oval u Stanežiče
Gledatelja: 300

Ljubljana: Pilko 5, Sambol, Lah, Šercer, Dobnikar, Miljuš 5, Oruč, Jovič, Burnik, Kavčić 6, Puš, Sajevic 5,Jovanovič, Volavšek, Troppan, Okič, Kirn, Zaletel, Gobec, Petelin, Lazić

Nada: Miljak, Čorić, Ondini, Tomaš, Boko, Jelavić-Mitrović, Đurović, Popović, Vuletić, Rosso 10, Vlajčević, Rudić, Ivančić 5, Dodoja 10, Plazibat, Antičević, Collubel, Bibić, Grubišić, Antić 5.

Splitska momčad na teškom gostovanju u Ljubljani još jednom je  pokazala karakter  pobjednika. Unatoč brojnim izmjenama u sastavu, ragbijaši  Nade odigrali su čvrsto i odgovorno susret s renomiranim protivnikom. Kako smo najavili bio je to susret izjednačenih momčadi, izuzetno motiviranih da susret riješe u svoju korist. Igralo se vrlo otvoreno, napadački s obje strane  uz česte promjene rezultata.  Nada je rano povela već u 4 minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Rosso 0:3. Igrači Ljubljane uzvraćaju nakon dvadesetak minuta te zgoditkom Miljuša i pretvaranjem Kavčića dolaze u vodstvo 7:3.  Rosso ponovno u 30 minuti smanjuje na minimalnih 7:6 . Igrači Nade izdržavši pritisak domaće momčadi djeluju sve sigurnije i nakon brze akcije linije u 34 minuti zgoditkom Dodoje i pretvaranjem Rossa  ponovno dolaze u vodstvo 13:7. S ovim rezultatom momčadi odlaze na odmor. U nastavku  ponovno bespoštedna borba za svaku loptu. Nada vrlo agilnom obranom tupi napade „želvi“ i  brzom transformacijom  sve više ugrožava zadnju liniju ljubljanske momčadi.

U 52 . minuti ponovno rastrčani mladi Dodoja zgoditkom povećava vodstvo  splitske momčad  na 18:7. Borbeni Ljubljančani ubrzo tri minute potom koriste dekocentraciju u obrani gostiju te zgoditkom Sajevića i pretvaranjem Kavčića smanjuju na 14:18.  Igrači Ljubljane ponovno napadaju u želji da stignu minimalnu prednost splitske momčadi. Nada čvrstom obranom zaustavlja nalete protivničkih  igrača  i vraća igru na polovinu  igrališta domaće momčadi. Igrači skupa splitske momčadi stvaraju prostor svojim kolegama iz linije te Nada s dvije prekrasne brze akcije u razmaku od desetak minuta  postiže dva lijepa zgoditka preko Ivančića u 63 i Antića/u 70 minuti  uz jedno pretvaranje Rossa stiže do već pristojnog vodstva 30:14.

Posljednjih desetak minuta ponovo prolazi dominaciji i želji domaćina da stignu vodstvo Nade. Tek im u 79. minuti uspijeva probiti obranu splićana preko Pilka a Kavčić još jednom uspješno pretvara za konačnih 21:30.

Zaslužena i vrijedna pobjeda pomlađene splitske momčadi u kojoj bi posebno izdvojili odličnu igru Rudića na poziciji centra  i mladog Grge Vuletića na poziciji spojke splitske momčadi.

Kadet Nade U-16 pobijedili su u prijateljskom susretu svoje vršnjake iz Ljubljane  rezultatom 77:14.